przedszkoliada
Foto: Arch. Organizatora. Dla przedszkolaków piłkarski turniej jest okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim do świetnej zabawy.

Przedszkoliada na stadionie

Kolejna edycja bielskiej „Przedszkoliady” w piłce nożnej odbędzie się w niedzielę 3 czerwca na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej.
Nadchodzący turniej z udziałem przedszkolaków zorganizowany zostanie już jedenasty raz, co najlepiej świadczy o marce, jaką „Przedszkoliada” na przestrzeni lat zyskała. Pomysł tego typu piłkarskich turniejów dla małych piłkarzy na stałe zapisał się w terminarzu bielskich imprez sportowo-rekreacyjnych. Każdorazowo to prawie 450 przedszkolaków, ponad tysiąc rodziców i najbliższych, entuzjastycznie przeżywających zmagania swoich pociech, oraz wiele atrakcji towarzyszących wydarzeniu. Dla najlepszych piłkarzy przewidziano puchary, wszyscy uczestnicy uhonorowani zostaną tradycyjnie medalami i koszulkami.
W pierwszą niedzielę czerwca do udziału w imprezie zapraszają wspólnie Miasto Bielsko-Biała, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz szkółka Football Academy.

(MA)