tenis jaworze
Foto: Arch. SportoweBeskidy.pl. Gwiazdy polskiej sceny artystycznej ponownie zagrają w turnieju tenisowym w Jaworzu, a jednym z faworytów rywalizacji będzie Grzegorz Poloczek, piosenkarz, satyryk i członek Kabaretu Rak.

Artyści na korcie

W sierpniu już po raz 13. na terenie Hotelu „Jawor” w Jaworzu odbędzie się turniej tenisa ziemnego, w którym do rywalizacji staną znani artyści.
Turniej „Beskid Cup” pod patronatem marszałka województwa śląskiego, którego stawką jest puchar prezydenta Bielska-Białej, zaplanowano w tym roku od 13 do 15 sierpnia. Oficjalne rozpoczęcie zawodów nastąpi w poniedziałek o godz. 9.30, decydujące mecze rozegrane zostaną od godz. 10 w środę, ok. godz. 14 przewidziano finał, a po nim wręczenie nagród.
Kogo będzie można zobaczyć podczas 13. edycji jaworzańskiego turnieju? Swój udział zapowiedzieli m.in. kabareciarze Leszek Malinowski, Krzysztof Hanke, Maurycy Polaski, Krzysztof Respondek i Grzegorz Poloczek, aktorzy Karol Strasburger, Jan Englert, Tomasz Stockinger i Stefan Friedmann, a także muzycy Stan Borys, Jacek Mezo Mejer i Robert Rozmus.

(R)