konkurs skrzyczne
Foto: Arch. COS-OPO w Szczyrku

Skrzyczne w obiektywie

Tytuł odnosi się do nazwy konkursu fotograficznego, jaki do końca wakacji organizuje Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
Konkurs „Skrzyczne w obiektywie” promować ma walory turystyczne i krajobrazowe Skrzycznego, jednocześnie upowszechniać utrwalanie wyjątkowych widoków na zdjęciach. Przedsięwzięcie ma charakter otwarty i skierowane jest zarówno do amatorów, jak i osób profesjonalnie zajmujących się fotografią. Organizator konkursu przyjmuje prace w dwóch kategoriach: „Wschody i zachody na Skrzycznem” oraz „Widokówka ze Skrzycznego”.
Zdjęcia konkursowe należy nadsyłać drogą elektroniczną z podaniem nazwiska i imienia autora na adres mailowy: marketing.szczyrk@cos.pl, zachowując rozmiar pliku ok. 2560×1920 pikseli przy rozdzielczości min. 72 dpi i formacie JPG lub PNG. Konkurs trwa do 31 sierpnia, rozstrzygnięcie nastąpi w pierwszym tygodniu września. Dla autorów najciekawszych zdjęć przewidziane zostały atrakcyjne nagrody, m.in. voucher pobytowy w COS-OPO w Szczyrku, voucher na przejazd koleją linową na Skrzyczne, czy zestawy gadżetów.
Pełna treść regulaminu konkursu dostępna jest na stronie internetowej www.skrzyczne.cos.pl.

(RED)