biuro wfos
Foto: Arch. WFOŚiGW w Katowicach

Ruszyło bielskie biuro Funduszu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zaprasza do swego otwartego niedawno biura w Bielsku-Białej. Ma ono siedzibę przy ulicy Legionów 57.
Biuro zostało otwarte przede wszystkim z myślą o tych mieszkańcach regionu, którzy są zainteresowani udziałem w ogólnopolskim programie „Czyste powietrze”. Przypomnijmy, że mieszkańcy miasta oraz subregionu mogą otrzymać dofinansowanie na docieplenie domów, wymianę instalacji czy pieców grzewczych.
W bielskim biurze Funduszu na ten temat uzyskają szczegółowe informacje. Także tutaj mogą składać wnioski i to nie tylko do programu „Czyste powietrze”, ale też i innych projektów służących ochronie środowiska, finansowanych z funduszy wojewódzkich i ogólnopolskich.
Punkt w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 57 jest czynny w dni robocze od godz. 9 do 14. Fundusz zachęca również zainteresowanych do skorzystania z infolinii programu „Czyste powietrze”: 32 60 32 252, lub informacji za pośrednictwem e-maila: czystepowietrze@wfosigw.katowice.pl.

(R)