Arkadiusz Kowalczyk za fotografię „Wędkarz” zdobył pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym „Bielska Kraina w obiektywie”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina.
Arkadiusz Kowalczyk zwycięską fotografię wykonał na jednym ze stawów w wyrobiskach pożwirowych w Kaniowie. Sam wędkuje, choć przyznaje, że ma na to coraz mniej czasu. Najchętniej sam, toteż wykonane zdjęcie jest tak naprawdę… autoportretem. Wykonał je uruchamiają samowyzwalacz.
Drugie miejsce zajęła Iwona Rauch z Iłownicy w gminie Jasienica za pracę „Letnia cisza”, a trzecie – Wojciech Domagała za czechowicką fotografię „Wciąga”. Tak się złożyło, że wszystkie nagrodzone zdjęcia są czarno-białe, ale ich twórcy, podobnie, jak autorzy pozostałych zdjęć, biorących udział w konkursie, uprawiają także fotografię kolorową. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina. Organizator podkreśla, że zainteresowanie konkursem było tak duże, że planuje kolejne edycje konkursu. (Łu)


I miejsce Arkadiusz Kowalczyk WędkarzI miejsce „Wędkarz” Arkadiusza Kowalczyka.


II Miejsce Iwona Rauch - Letnia cisza (Iłownica, gmina Jasienica)II miejsce „Letnia cisza” Iwony Rauch.


III miejsce Wojciech Domagała WciągaIII miejsce „Wciąga” Wojciecha Domagały.


DZIEDZICECZECHOWICE domagalaWojciech Domagała.


 

justyna smyrdek (2)Justyna Smyrdek.


 

KowalczykArkadiusz Kowalczyk.


LIGOTA DomagalaWojciech Domagała.


miriam weiss (1)Miriam Weiss.


Podniebne impresje indygo_Iwona WilczekIwona Wilczek.


Podniebne impresje szkarłatny_Iwona WilczekIwona Wilczek.


SetlaGabriela Setla.


Zachód słońca, przebudzenie komarów SetlaGabriela Setla.