Dla wszystkich Czytelników, którzy nie zdołali odebrać najnowszego numeru drukowanej „Gazety Beskidzkiej”, przygotowaliśmy plik PDF do pobrania z naszej strony.
Zaczyna się sezon imprez plenerowych, toteż Czytelnicy znajdą mnóstwo zaproszeń na imprezy w całym powiecie bielskim. Zapraszamy na Dni Kóz, Wilamowskie Śmiergusty, pikniki w Bestwinie, Święto Stracha Polnego w gminie Jasienica, Dni Bielska-Białej, wystawy, warsztaty, rajdy i koncerty, m.in. w Jaworzu i Czechowicach-Dziedzicach.
Zachęcamy również do przeczytania rozmowy o obawach i nadziejach przedsiębiorców. W gazecie nasi Czytelnicy znajdą bowiem wywiad z Markiem Goliszewskim, prezesem BCC, który spotyka się w całej Polsce z przedsiębiorcami. Jak zwykle zamieściliśmy sporo artykułów o nowych inwestycjach gminnych i pomysłach na rozwój regionu. Piszemy o przygotowaniach do rozbudowy przedszkola w gminie Bestwina, planach termomodernizacyjnych Jasienicy, drogowych Jaworza oraz Kóz, kanalizacyjnych Wilamowic, a także o wielkim projekcie rozwoju turystycznego w powiecie bielskim, obejmującym Szczyrk z Brenną, a także Kozubnik.
Z kolei tych, których zachwyca piękno Ziemi Bielskiej, zapraszamy do obejrzenia fotogalerii, złożonej ze zdjęć uczestników konkursu, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Rybacką Bielska Kraina.
Zapraszamy do pobrania pliku PDF i lektury „Gazety Beskidzkiej”.

Redakcja


okladka maj 2016 INT