Jeszcze tylko do 14 listopada można przesłać swoje prace na konkurs ?Powiat Bielski w obiektywie?. Druga edycja nastawiona jest przede wszystkim na zdjęcia sportowo-rekreacyjne i propagujące dziedzictwo kulturowe regionu.

Promocja walorów turystycznych, sportowych i rekreacyjnych, a także dotyczących szeroko pojętej kultury, imprez społeczno-kulturalnych, pejzaży i krajobrazów powiatu, czy też jego obiektów zabytkowych, to założenia konkursu fotograficznego, którego drugą edycję organizuje Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Konkurs, trwający do 14 listopada 2015 roku, ma charakter otwarty w obu kategoriach ? ?Sport i rekreacja? oraz ?Dziedzictwo kulturowe ze szczególnym uwzględnieniem obiektów zabytkowych?. Skierowany jest zarówno do amatorów, jak i osób profesjonalnie zajmujących się fotografią. Pod uwagę w ocenie brane będą wyłącznie prace indywidualne związane z powiatem bielskim, a więc terenami jego 10 gmin ? Bestwiny, Buczkowic, Czechowic-Dziedzic, Jasienicy, Jaworza, Kóz, Porąbki. Dla osób wyróżnionych w drugiej edycji konkursu przewidziano nagrody w postaci bonów ufundowanych przez firmę Brugi. Wręczone zostaną ponadto nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu ?Powiat Bielski w obiektywie? zakłada, że dany uczestnik zgłosić może na adres e-mailowy: redakcja@powiat.bielsko.pl nie więcej, jak trzy zdjęcia w rozmiarze minimum 2560 x 1920 pikseli, przy rozdzielczości co najmniej 72 dpi i formacie JPG. Jednocześnie podać należy swoje dane osobowe. Termin nadsyłania zdjęć upływa 14 listopada br., ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada. (RED)