Nowy numer „Gazety Beskidzkiej” można już pobrać w formacie PDF.
Plik PDF najnowszej „Gazety Beskidzkiej” udostępniamy dla tych Czytelników, którzy nie dostali bezpłatnego numeru naszego miesięcznika w tradycyjnej, drukowanej wersji. Rozeszła się ona w nakładzie 12 tys. egzemplarzy za pośrednictwem ponad setki miejsc kolportażu – sklepów, urzędów, ośrodków kultury itp. – na terenie Bielska-Białej i całego powiatu bielskiego
Przypomnijmy, że w najnowszym numerze piszemy m.in. o pogodowych anomaliach. W Beskidach bowiem pojawiły się przebiśniegi a niedźwiedź z masywu Babiej Góry nawet się nie położył do zimowego snu. Z kolei migrujące zimą gęsi gęgawe robią sobie przystanek nad Jeziorem Goczałkowickim, a na żer przylatują na pola w sąsiadujących miejscowościach. Piszemy też o tym, jak Kaniowie wędkarze dbają o swoje akweny, że dochowali się ponad dwumetrowych sumów.
Jak zwykle w miesięczniku dominują informacje z gmin powiatu bielskiego. Nie brak wiadomości o planowanych inwestycjach oświatowych, drogowych i ekologicznych. Warto też zapoznać się z relacjami o pracach posłów i ofertach szkół z naszego regionu. Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Leszkiem Stokłosą, dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy, a także obejrzenia zdjęciowych relacji z wręczenia nagród starosty dla środowiska sportowego, spotkania z ludźmi kultury i ciekawych sposobów spędzania ferii.
Zapraszamy do pobrania pliku PDF z najnowszym numerem gazety i życzymy przyjemnej lektury.

Redakcja „Gazety Beskidzkiej”


GB okladka luty 2016