W kilkuset punktach ? sklepach, urzędach, bibliotekach, ośrodkach kultury ? na terenie powiatu bielskiego, ale i cieszyńskiego, żywieckiego i pszczyńskiego można odebrać nowe, jak zwykle bezpłatne wydanie ?Gazety Beskidzkiej?. Nie powinno jej zabraknąć dla nikogo, bo wydaliśmy je w 18-tysięcznym nakładzie.
W ?Gazecie Beskidzkiej? piszemy m.in. o inwestycjach ekologicznych w Jaworzu, gminach Porąbka, Bestwina i Wilamowice, o nazwach dla rond w Kozach, a także o nowej hali szczyrkowskiego COS, którą prezentuje dyrektor Ośrodka Grzegorz Kotowicz. Prezentujemy bogatą ofertę zajęć w czechowickich Domu Kultury i Ośrodku Sportu, także o ulgach dla przedsiębiorstw w Czechowicach-Dziedzicach.
Z powodu zbliżających się wyborów, nie brakuje polityki, a więc podsumowania kadencji przez obecnych posłów: Mirosławę Nykiel i Stanisława Piętę. Na naszych stronach prezentują się też kandydaci: cała lista Polskiego Stronnictwa Ludowego z jej liderem Mirosławem Szemlą na czele oraz Grzegorz Puda, bielski radny, który jak zawsze z dużą energią zamierza działać, tym razem w skali całego kraju.

Zapraszamy do lektury.
Redakcja ?Gazety Beskidzkiej?