Najnowszy numer „gazety Beskidzkiej” trafił dzisiaj do punktów kolportażu na terenie Podbeskidzia. Zapraszamy do lektury.
Bezpłatną Gazetę można pobrać w jednym z ponad stu miejsc, przede wszystkim na terenie powiatu bielskiego i miasta Bielska-Białej, ale i Ziemi Cieszyńskiej, Pszczyńskiej oraz Żywieckiej. Własnego, bogato ilustrowanego zdjęciami egzemplarza nie powinno zabraknąć dla nikogo, bowiem miesięcznik został wydany w 12-tysięcznym nakładzie. Jak zwykle piszemy w nim o tym, co dzieje się w gminach, m.in. Bestwinie, Jasienicy, Jaworzu, Wilamowicach, Kozach, Czechowicach-Dziedzicach, o inicjatywach samorządów, m.in. bielskiego Starostwa Powiatowego, o przygotowaniach i rozpoczęciach inwestycji, których w tym roku nie brakuje.
Kwiecień i maj to dla wielu uczniów i maturzystów czas wyboru kolejnego etapu edukacji, toteż prezentujemy możliwości szkół średnich w Czechowicach-Dziedzicach, a także bielskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Rekordu i Wyższej Szkoły Finansów i Prawa. Nie brakuje również zaproszeń, także na te najbliższe dni, pierwszego długiego weekendu majowego. Bo wiosna, drodzy Czytelnicy, rusza na całego, o czym można się przekonać także z naszego fotoreportażu z targów ogrodniczych.
Zapraszamy do lektury.

Redakcja „Gazety Beskidzkiej”