O pogodowych anomaliach, problemach z dzikimi gęsiami i dwumetrowych sumach można przeczytać w najnowszym numerze „Gazety Beskidzkiej”. Zapraszamy do pobrania miesięcznika, kolportowanego bezpłatnie w ponad stu punktach na terenie regionu.
Pojawiły się przebiśniegi a niedźwiedź z masywu Babiej Góry nawet nie złożył łba do zimowego snu. Z kolei migrujące zimą gęsi gęgawe robią sobie przystanek nad Jeziorem Goczałkowickim, a na żer wybierają się na pola z oziminą w sąsiedztwie. W Kaniowie wędkarze tak dbają o swoje akweny, że dochowali się ponad dwumetrowych sumów. O tym wszystkim można przeczytać w najnowszym numerze „Gazety Beskidzkiej”.
Jak zwykle w miesięczniku dominują informacje z gmin powiatu bielskiego. Nie brak wiadomości o planowanych inwestycjach oświatowych, drogowych i ekologicznych. Warto też zapoznać się z relacjami o pracach posłów i ofertach szkół z naszego regionu. Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Leszkiem Stokłosą, dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy, a także obejrzenia zdjęciowych relacji z wręczenia nagród starosty dla środowiska sportowego, spotkania z ludźmi kultury i ciekawych sposobów spędzania ferii.
Zapraszamy do lektury.

Redakcja „Gazety Beskidzkiej”