W Wilkowicach, w sobotę 21 marca, nastąpi zakończenie Powiatowej Halowej Ligi Żaków o Puchar Starosty Bielskiego. Pięć drużyn żaków rozegra w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji ostatnie mecze w tej edycji zmagań.


W najlepszej sytuacji przed potyczkami w Wilkowicach są młodzi piłkarze Drzewiarza Jasienica, którzy swoją wyższość nad rywalami potwierdzili podczas turnieju rozegranego w minioną sobotę. We własnej hali odnieśli trzy zwycięstwa, jedynie konfrontacja z żakami z Dankowic zakończyła się remisem. Z innym wydarzeń ostatniego z przeprowadzonych turniejów odnotować warto aż trzy podziały punktów ekipy Centrum Sportowo-Widowiskowego z Kóz. Bez wygranej do domów powrócili młodzi wilkowiczanie, którzy dostąpią tym samym w najbliższą sobotę okazji do zrehabilitowania się.


Ostatni turniej Powiatowej Halowej Ligi Żaków w edycji roku 2015, połączony z wręczeniem nagród, w tym również głównej w postaci Pucharu Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki, odbędzie się w sobotę 21 marca w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilkowicach. Początek o godzinie 9:30.


Tabela po IV turniejach ligowych:
1. Drzewiarz Jasienica ? 36 pkt., bramki 38:15
2. LKS Czaniec ? 27 pkt., 25:19
3. Pasjonat Dankowice ? 21 pkt., 23:34
4. CS-W Kozy ? 14 pkt., 22:39
5. GOSiR Wilkowice ? 13 pkt., 28:32