Jogini z Bielska-Białej zasilą swoim udziałem światowy, 24-godzinny maraton jogi. Światowy Dzień Jogi to ogólnopolski projekt, który ma w swoim założeniu wspieranie praw człowieka.


Nie jest to kolejne z wydarzeń pochodzących z kalendarza świąt nietypowych. Ogólnoświatowy projekt Dnia Jogi wiąże się z bardzo poważnym przesłaniem i godnym naśladowania celem. Każdego roku osoby biorące udział w Światowym Dniu Jogi dedykują swój czas, energię i dobrowolne datki pieniężne projektowi związanemu z wspieraniem praw człowieka. Tym razem, w sposób szczególny, podkreślana jest konieczność szerzenia edukacji wśród dziewczynek z obszarów wiejskich w Kenii.


Organizatorzy Światowego Dnia Jogi w Bielsku-Białej zapraszają więc wszystkich joginów ? stałych bywalców, ale również nowicjuszy, zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Spotkanie, które dla wszystkich chętnych jest bezpłatne odbędzie się w niedzielę 22 lutego.


Szczegółowe informacje na temat Światowego Dnia Jogi w stolicy Podbeskidzia można uzyskać w Studio Dakini, które znajduje się w Bielsku-Białej, przy ulicy Partyzantów 44.