Zapraszamy do lektury nowego numeru ?Gazety Beskidzkiej?. Kto nie zdobył wersji drukowanej w jednym z ponad setki punktów kolportażu, może pobrać ją w formie pliku elektronicznego PDF.
W nowym numerze ?Gazety Beskidzkiej? relacjonujemy targi techniki lotniczej ?Feniksy 2015?. Jednocześnie przedstawiamy pomysły na dalszy rozwój Parku Lotniczego, tego ważnego dla całego regionu ośrodka na granicy Kaniowa w gminie Bestwina i Czechowic-Dziedzic. Przypominamy tez wcześniejsze wydarzenie o dużym znaczeniu dla gospodarki regionu ? uroczyste oddanie do użytku 71 hektarów Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej.
Piszemy też o tym, jak w Bestwinie i Wilamowicach obchodzono, przypadającą w tym roku, 25. rocznicę powstania polskich samorządów. Warto też zapoznać się z tekstem o kolejnej perspektywie unijnego finansowania i puli, jaka przeznaczona została na współpracę polsko-czeską i polsko-słowacką.
Przypominamy w gazecie, że nadeszło lato, a wraz z nim koniec roku szkolnego i czas na zabawy. Początek wakacji obwieściły Dni Porąbki, koziański Festiwal ?Złota Trąbka?, Pchli Targ w Jaworzu oraz inne imprezy na świeżym powietrzu.
Zapraszamy do pobrania pliku PDF i życzymy miłej lektury.

Redakcja ?Gazety Beskidzkiej?


okladka czerwiec 2015