Dostępny jest nowy numer ?Gazety Beskidzkiej?. Można go odebrać w jednym z setki punktów bezpłatnego kolportażu na terenie Bielska-Białej i powiatu bielskiego.
W najnowszym numerze publikujemy rozmowę z Renatą Mauer-Różańską, mistrzynią olimpijską, która chętnie wraca w Beskidy. Przybliżamy też sylwetkę pasjonata fotografii z Porąbki Józefa Kozieła, piszemy o sukcesie drużyn kajak-polo z Kaniowa na własnym boisku oraz wysokim miejscu Jaworza w najnowszym rankingu ?Rzeczypospolitej?.
W numerze nie brakuje też zaproszeń, jak choćby na sobotnie Święto Powiatu Bielskiego połączonego z ?Josiynickim Żniwowaniem?, a przede wszystkim konkursem ?Kulinarne Dziedzictwo Powiatu Bielskiego?. Także na wrześniowe Wilamowskie Śmiergusty, które będą miały międzynarodowy charakter.
Jak zwykle w naszej gazecie Czytelnicy znajdą mnóstwo zdjęć, ilustrujących życie regionu, jak również informacji o kolejnych inwestycjach, które powstają w naszych gminach, m.in. przebudowach dróg powiatowych i przygotowaniach do zaprojektowania północnej obwodnicy Czechowic-Dziedzic.
Zapraszamy do lektury.

Redakcja ?Gazety Beskidzkiej?