Rozmowę o obawach i nadziejach przedsiębiorców, artykuły o nowych inwestycjach gminnych i pomysłach na rozwój regionu, a także mnóstwo zaproszeń na imprezy w całym powiecie bielskim można znaleźć w najnowszym numerze „Gazety Beskidzkiej”. Bezpłatny numer jest już dostępny w ponad setce punktów kolportażu na terenie powiatu bielskiego i miasta Bielska-Białej.
W gazecie nasi Czytelnicy znajdą wywiad z Markiem Goliszewskim, prezesem BCC, który spotyka się w całej Polsce z przedsiębiorcami. Piszemy o przygotowaniach do rozbudowy przedszkola w gminie Bestwina, planach termomodernizacyjnych Jasienicy, drogowych Jaworza oraz Kóz, kanalizacyjnych Wilamowic, a także o wielkim projekcie rozwoju turystycznego w powiecie bielskim, obejmującym Szczyrk z Brenną, a także Kozubnik.
Do lata pozostało jeszcze kilka tygodni, ale nastąpił cały wysyp imprez plenerowych. Zapraszamy na Dni Kóz, Wilamowskie Śmiergusty, inaugurację Pucharu Europy w kajak polo w Kaniowie i pikniki w Bestwinie, Święto Stracha Polnego w gminie Jasienica, Dni Bielska-Białej, wystawy, warsztaty, rajdy i koncerty, m.in. w Jaworzu i Czechowicach-Dziedzicach. Z kolei tych, których zachwyca piękno Ziemi Bielskiej zapraszamy do obejrzenia fotogalerii, złożonej ze zdjęć uczestników konkursu, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Rybacką Bielska Kraina.
Zapraszamy do lektury.

Redakcja „Gazety Beskidzkiej”