Ponad czterdziestu wystawców zaprezentowało oferty zatrudnienia i staży na odbywających się 20 listopada 27. edycji Targów Pracy.
Targi, cieszące się dużym zainteresowaniem, od 2005 r. organizowane są w Akademii Techniczno-Humanistycznej przez Biuro Karier ATH. Podobnie jak w poprzednich latach przedstawiciele firm oraz instytucji zajmujących się pośrednictwem pracy spotkali się z osobami poszukującymi zatrudnienia, bądź chcącymi rozeznać rynek pracy w celu starannego zaplanowania swojej ścieżki zawodowej.
Listopadową edycję targów odwiedziło kilkaset osób zarówno studentów, jak i mieszkańców Bielska-Białej i okolic. Dodatkowo, oferty pracy, praktyk i staży oraz wydarzenia Biura Karier ATH dostępne są na bieżąco dla studentów i absolwentów Akademii na platformie JobTeaser.
Targi są częścią projektu „Akademia Kompetentnego Studenta”, realizowanego przez Biuro Karier Akademii Techniczno-Humanistycznej. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Współorganizatorami są Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ATH oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.
Kolejną edycję zaplanowano na kwiecień 2020 roku.

(MS)