Powiat Bielski odbuduje most na ul. Mazańcowickiej w Ligocie, a także naprawi dwa przepusty w gminie Bestwina. Powstanie również nowy most na Białce.

Most w Ligocie i przepusty to inwestycje związane z likwidacją szkód po powodzi we wrześniu ub.roku. Powiat Bielski otrzymał na te zadania dotacje celowe. Największym przedsięwzięciem będzie odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej ul. Mazańcowickiej w Ligocie w gminie Czechowice-Dziedzice. Prace mają ruszyć w przyszłym roku. – Most nad rzeką Wapienica, jego podpory, były wielokrotnie podmywane wcześniej. Obecnie trwają prace nad dokumentacją inwestycji. Będzie to zupełnie inna konstrukcja i najprawdopodobniej w innej lokalizacji z innym przebiegiem ciągu drogowego – wyjaśnia Bartłomiej Fajfer z Zarządu Powiatu.

Pozostałe zadania, na które przyznane zostały pieniądze, to naprawa dwóch zniszczonych przepustów w Kaniowie i Bestwinie oraz wykonanie dokumentacji na stabilizację osuwiska w Jasienicy. Przepust w Kaniowie przy ul. Młyńskiej ma zostać odbudowany jeszcze w tym roku, z kolei odbudowa przepustu w ciągu drogi powiatowej ul. Krakowskiej w Bestwinie obok Urzędu Gminy zaplanowano jako zadanie dwuletnie. W tym wypadku zakres robót obejmie rozbiórkę istniejącego obiektu i budowę nowego przepustu przy drodze łączącej Bestwinę z Czechowicami-Dziedzicami. Ponadto pozyskano pieniądze na stworzenie dokumentacji, dotyczącej odbudowy osuwiska na ul. Międzyrzeckiej w gminie Jasienica.

Warto też wspomnieć, że rusza budowa mostu jako pierwszy etap budowy drogi łączącej ul. Nad Białką z ul. Batalionów Chłopskich w Kaniowie. Ta droga powiatowa łączy Kaniów w gminie Bestwina z Czechowicami-Dziedzicami w rejonie lotniska na Białce, w miejscu istniejącego obecnie przejazdu przez rzekę. Nowa konstrukcja będzie trzyprzęsłowa, do tego zostanie zbudowana nowa droga w Kaniowie na odcinku od skrzyżowania na zakręcie ul. Nad Białką do zjazdu na ul. Czechowicką, o całkowitej długości ok. 560 m, po śladzie istniejącej drogi technologicznej. Rozbudowane będzie też skrzyżowanie ul. Nad Białką, a istniejący bród na Białce zostanie rozebrany. Co ważne w kontekście przyszłych wezbrań rzeki, prace obejmą też wykonanie umocnienia kamiennego dna i skarp koryta nurtowego na długości ok. 49 m, a także umocnienia terenów zalewowych pod mostem wraz z uzupełnieniem wałów przeciwpowodziowych w miejscach dotychczasowych zjazdów do brodu. Most i dojazdy będą miały kanalizację deszczową. Do czasu zakończenia prac przejazd przez rzekę Białą w tym rejonie zostanie zachowany. (MF)

Andrzej Płonka,

starosta bielski:

Ubiegłoroczne powodzie – przypomnę, że były w czerwcu i wrześniu – wyrządziły dotkliwe szkody na terenie regionu, przy okazji zniszczyły urządzenia, które służą ograniczeniu skutków nadejścia wielkiej wody. Wiele w tych kwestiach pozostaje ciągle do zrobienia, ale dobrze, że stopniowo udaje się likwidować szkody i zabezpieczać rzeki i potoki, w tym wypadku w miejscach, za które odpowiada Powiat Bielski. Będziemy na to cały czas zwracać uwagę, bowiem nie należy się spodziewać, żeby w kolejnych latach katastrofalne deszcze miały nas oszczędzać.