Niewielki atak zimy, jaki miał miejsce w lutym, sparaliżował miasto Bielsko-Biała, utrudniając tym samym prawidłowe funkcjonowanie ruchu drogowego. – To kolejny sprawdzian, na którym włodarze miasta niestety polegli – mówi poseł Przemysław Drabek.
czytaj więcej