Zaproszenia na ostatnie przedświąteczne kiermasze, czy fotograficzne relacje ze spotkań i przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to tylko część nowego numeru ?Gazety Beskidzkiej?. Gazeta dostępna jest bezpłatnie w całym powiecie bielskim i samym Bielsku-Białej.
Oprócz wielu życzeń dla Czytelników od władz samorządowych naszego regionu, a także posłów, jak zwykle w Gazecie Beskidzkiej można znaleźć wiele informacji o tym, co dzieje się w gminach. Piszemy o zakończeniu nowych inwestycji, m.in. w Wilamowicach, Jaworzu i Porąbce. Wśród spotkań lokalnych społeczności, jakich nie brakuje pod koniec roku, można przeczytać o jubileuszach w gminie Wilamowice, Bestwinie i Kozach, czy świątecznych przygotowaniach w Jasienicy.
Trzeba przyznać, że panie z Kół Gospodyń Wiejskich naszego regionu ze swoją pracą zdominowały to wydanie. Tematów świątecznych w nowym numerze ?Gazety Beskidzkiej? Czytelnicy znajdą więcej, piszemy m.in. o zwyczajach i przygotowaniach do Wigilii w małopolskiej Porąbce i w Jasienicy na Śląsku Cieszyńskim. Wprowadzamy też nową rubrykę ? ?Z prac poselskich?, w której parlamentarzyści z bielskiego okręgu wyborczego prezentują swoją pracę dla regionu.
Zapraszamy do lektury świątecznego numeru.

Redakcja ?Gazety Beskidzkiej?